• Uluslararası Otel, Gastronomi Araç ve Gereçleri Fuarı
  • 17-21 Aralık 2022
Kalan Süre

Haberler

Horeca Dünyasının Ticaret Merkezi, HOGASCO

Hızlı gelişen ve teknolojik olarak birçok yeniliği barındıran dünya Horeca sektörü, 07-11 Eylül 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek HOGASCO'da bir araya gelecek. 
 
 
İnovasyon alanına sürekli yatırım yapan Türk Horeca sektörünün lider firmalarının yanı sıra dünyanın en önemli üreticilerinin yer alacağı fuar, kurumsal satın almacıların yanında yeni işletme sahibi olacaklar ve işletmesini yenileyecek tüm yatırımcıları ağırlayacak. 
 
HOGASCO - Uluslararası Otel, Gastronomi Araç ve Gereçleri Fuarı, hazırlık ekipmanlarından pişiricilere, servis ve soğutma ekipmanlarından, bulaşıkhaneye birçok üreticinin ihtiyaç duyacağı her türlü ürünü ziyaretçilerine sunacak.
 
Otel, restoran, kafe, pastane, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Avrasya’nın en büyük fuarı olan HOGASCO'da, 800’ün üzerinde marka ürün sergileyecek. 
 
Siz de, en son yeniliklerden haberdar olmak, tedarikini gerçekleştirmek isteyen profesyonel alıcılarla ikili iş ilişkileri kurmak ve ticaret oranınızı artırmak için bizimle iletişime geçin.